fbpx

Optimeerimise tähtsus

“Minu ettevõte ei teeni sotsiaalmeediast mingit kasu.”
“Mul on juba Facebooki leht ja see ei aita palju.”
“Miks ma vajan optimeerimist? “
Vastus on lihtne – jääda asjakohaseks.
“Aga kuidas saab optimeerimine aidata minu ettevõttel olla asjakohasem?”
Nüüd on see hea küsimus, mida paljud inimesed ei esita piisavalt sageli.
Kõigepealt saate vastata küsimusele “Mis on optimeerimine?”

Optimeerimine on kanalite ja sisu värskendamise, parendamise ja moderniseerimise protsess. Optimeerimise eesmärk on parandada kanalite ja / või sisu nähtavust sotsiaalmeedias ja otsingumootorites, muuta see vastavaks tänapäevastele standarditele, muuta see juurdepääsetavamaks, atraktiivsemaks ja usaldusväärsemaks.

Karantiin on osutanud paljude ettevõtete nõrkustele ja sundinud paljusid kohanema veebis aktiivsemaks. Sellega kaasnes vajadus olla nähtavam, asjakohasem ja kättesaadav võimalikult paljudele inimestele. Kuna võistlus suurenes, ei piisa enam ainult Facebooki lehe olemasolust, mille aktiivsus on null.

Inimesed veedavad palju aega võrgus. Enamik neist on aktiivsed erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel ja paljud neist kasutavad samu platvorme teenuste, toodete, ülevaadete jms otsimiseks.
Kui nad mingil põhjusel ei pääse teie ettevõtte lehele kiiresti sotsiaalmeedias – teil on oht potentsiaalne klient kaotada. Selle põhjus on lihtne. Kuna paljud populaarsed ettevõtted kasutavad juba sotsiaalmeediat teadlikkuse tõstmiseks ja müümiseks – on inimesed sellega harjunud ja loodavad nüüd alateadlikult, et iga professionaalne ettevõte on sotsiaalmeedias esindatud. Paljud inimesed kasutavad sotsiaalmeediat ettevõtte kinnitamiseks ja oma võimaluste kaalumiseks. Nad kasutavad sotsiaalmeediat viisina brändiga tutvumiseks, mida see teeb ja mille eest seisab. Kui teie ettevõte ei asu sotsiaalmeedias, siis jääte miljonite inimeste nägemisest lihtsalt ilma. Sotsiaalmeedia on ka koht, kus elavad paljud veebikogukonnad, nii et oma kaubamärgi ümber kogukonna loomine võib teie asjakohasust ja nähtavust märkimisväärselt parandada.

Optimeerimine võimaldab teil jääda nähtavaks, olla hõlpsamini juurdepääsetav ja paindlik, olla asjakohasem ja hõlpsamini potentsiaalsete klientide usaldust omandada. Optimeerimine võimaldab teil ühendada kõik oma sotsiaalmeedia kontod ja veebisaidid ning luua kanalite võrgu, mis tagab positiivse mulje kõigile, kes teie ettevõttega kokku puutuvad.

Nüüd saame teema lõpule viia.

Kokkuvõte

Parandab otsingumootori paremusjärjestust. Parem otsingu asjakohasus. Veebisaidi liikluse sissevool.

Parem sotsiaalmeedia indekseerimine. Parandab konkurentsivõimet.

Vastuvõtlik paigutus töölaual, tahvelarvutis ja mobiilis.

Vastuvõtlik paigutus arvutis, tahvelarvutis ja mobiilis.

Suurem tähelepanu säilitamine. Parandab meeldejäävust.

Suurem muutus “ribavaguniefekti” jaoks. Asutuse parandamine. Parem konversioonimäär.

Tags: