fbpx

Planmarks Marketing OÜ privaatsuspoliitika

Planmarks Marketingis, millele pääseb ligi aadressilt https://planmarks.com, on meie üks peamisi prioriteete külastajate privaatsus. See privaatsuspoliitika dokument sisaldab teavet, mida Planmarks Marketing kogub ja salvestab, ning seda, kuidas me seda kasutame.

Kui teil on lisaküsimusi või soovite meie privaatsuspoliitika kohta lisateavet, võtke meiega julgelt ühendust.

See privaatsuspoliitika kehtib ainult meie veebitegevuste kohta ja kehtib meie veebisaidi külastajate kohta seoses teabega, mida nad jagasid ja/või kogusid Planmarks Marketingis. See reegel ei kehti võrguühenduseta või muude kanalite kaudu kui see veebisait. Meie privaatsuspoliitika loodi tasuta privaatsuseeskirjade looja abil.

Nõusolek

Meie veebisaiti kasutades nõustute käesolevaga meie privaatsuspoliitikaga ja nõustute selle tingimustega.

Kogutav teave

Isiklik teave, mida teil palutakse esitada, ja põhjused, miks seda palutakse, tehakse teile selgeks kohas, kus me palume teil oma isiklikku teavet esitada.

Kui võtate meiega otse ühendust, võime saada teie kohta lisateavet, näiteks teie nime, e -posti aadressi, telefoninumbrit, sõnumi sisu ja/või manuseid, mille võite meile saata, ja muud teavet, mille võite valida .

Kui registreerute kontole, võime küsida teie kontaktandmeid, sealhulgas selliseid üksusi nagu nimi, ettevõtte nimi, aadress, e -posti aadress ja telefoninumber.

Kuidas me teie teavet kasutame

Kasutame kogutud teavet mitmel viisil, sealhulgas järgmistel eesmärkidel:

  • Pakkuge, hallake ja hooldage meie veebisaiti
  • Parandage, isikupärastage ja laiendage meie veebisaiti
  • Saate aru ja analüüsite, kuidas te meie veebisaiti kasutate
  • Arendage uusi tooteid, teenuseid, funktsioone ja funktsioone
  • Suhelge teiega otse või mõne meie partneri kaudu, sealhulgas klienditeeninduse eesmärgil, et pakkuda teile veebisaidiga seotud värskendusi ja muud teavet ning turundus- ja reklaamieesmärkidel.
  • Saatke teile e -kirju
  • Pettuste leidmine ja ärahoidmine

Logifailid

Planmarks Marketing järgib logifailide kasutamise standardprotseduuri. Need failid logivad külastajaid veebisaitide külastamisel. Kõik hostiettevõtted teevad seda ja osa hostimisteenuste analüüsist. Logifailide kogutud teave sisaldab Interneti -protokolli (IP) aadresse, brauseri tüüpi, Interneti -teenuse pakkujat (ISP), kuupäeva ja kellaaja templit, viite-/väljumislehti ja võib -olla ka klikkide arvu. Need ei ole seotud isikuandmetega. Teabe eesmärk on analüüsida suundumusi, hallata saiti, jälgida kasutajate liikumist veebisaidil ja koguda demograafilist teavet.

Küpsised ja veebimajakad

Nagu iga teine ​​veebisait, kasutab Planmarks Marketing küpsiseid. Neid küpsiseid kasutatakse teabe, sealhulgas külastajate eelistuste, ja veebisaidi lehtede salvestamiseks, mida külastaja külastas või külastas. Teavet kasutatakse kasutajate kogemuste optimeerimiseks, kohandades meie veebilehe sisu vastavalt külastajate brauseri tüübile ja/või muule teabele.

Küpsiste kohta üldise teabe saamiseks lugege privaatsuseeskirjade looja artiklit “Küpsised” .

Reklaamipartnerite privaatsuseeskirjad

Selle loendiga saate tutvuda Planmarks Marketing iga reklaamipartneri privaatsuspoliitikaga.

Kolmanda osapoole reklaamiserverid või reklaamivõrgud kasutavad selliseid tehnoloogiaid nagu küpsised, JavaScript või veebimajakad, mida kasutatakse nende reklaamides ja Planmarks Marketingis kuvatavatel linkidel, mis saadetakse otse kasutajate brauserisse. Nad saavad teie IP -aadressi automaatselt, kui see juhtub. Neid tehnoloogiaid kasutatakse nende reklaamikampaaniate tõhususe mõõtmiseks ja/või külastatavatel veebisaitidel nähtava reklaamisisu isikupärastamiseks.

Pange tähele, et Planmarks Marketingil puudub juurdepääs nendele küpsistele, mida kasutavad kolmanda osapoole reklaamijad, ega nende üle kontrolli.

Kolmanda osapoole privaatsuseeskirjad

Planmarks Marketing privaatsuspoliitika ei kehti teiste reklaamijate ega veebisaitide kohta. Seega soovitame teil üksikasjalikuma teabe saamiseks tutvuda nende kolmandate osapoolte reklaamiserverite vastavate privaatsuspoliitikaga. See võib sisaldada nende tavasid ja juhiseid selle kohta, kuidas teatud valikutest loobuda.

Saate küpsised keelata oma brauseri üksikute valikute kaudu. Täpsema teabe saamiseks küpsiste haldamise kohta konkreetsete veebibrauseritega leiate selle brauserite vastavatelt veebisaitidelt.

CCPA privaatsusõigused (ärge müüge minu isikuandmeid)

CCPA alusel on muu hulgas California tarbijal on õigus:

Taotlege, et ettevõte, mis kogub tarbija isikuandmeid, avalikustaks kategooriad ja konkreetsed isikuandmed, mille ettevõte on tarbijate kohta kogunud.

Taotlege, et ettevõte kustutaks kõik tarbija kohta kogutud isikuandmed.

Taotlege, et ettevõte, kes müüb tarbija isikuandmeid, mitte ei müüks tarbija isikuandmeid.

Kui esitate taotluse, on meil teile vastamiseks aega üks kuu. Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, võtke meiega ühendust.

GDPR andmekaitseõigused

Soovime veenduda, et olete täielikult teadlik kõigist oma andmekaitseõigustest. Igal kasutajal on õigus järgmisele:

Juurdepääsuõigus – teil on õigus nõuda oma isikuandmete koopiaid. Selle teenuse eest võime küsida väikest tasu.

Õigus parandada – teil on õigus nõuda, et parandaksime teie arvates ebatäpset teavet. Samuti on teil õigus nõuda, et täidaksime teie arvates puudulikku teavet.

Õigus kustutamisele – teil on teatud tingimustel õigus nõuda, et me kustutaksime teie isikuandmed.

Õigus töötlemist piirata – teil on õigus teatud tingimustel nõuda, et me piiraksime teie isikuandmete töötlemist.

Õigus töötlemisele vastuväiteid esitada – teil on teatud tingimustel õigus esitada vastuväiteid meie isikuandmete töötlemisele.

Õigus andmete teisaldatavusele – teil on õigus teatavatel tingimustel nõuda kogutud andmete edastamist teisele organisatsioonile või otse teile.

Kui esitate taotluse, on meil teile vastamiseks aega üks kuu. Kui soovite mõnda neist õigustest kasutada, võtke meiega ühendust.

Laste teave

Teine osa meie prioriteedist on laste kaitse lisamine Interneti kasutamise ajal. Julgustame vanemaid ja eestkostjaid jälgima, osalema ja/või jälgima ja juhendama oma veebitegevust.

Planmarks Marketing ei kogu teadlikult alla 13 -aastastelt isikutelt tuvastatavat teavet. Kui arvate, et teie laps esitas meie veebisaidil sellist teavet, soovitame tungivalt meiega kohe ühendust võtta ja anname endast parima pingutusi, et selline teave kiiresti meie registritest eemaldada.